1

1 stolpec

2

2 stolpca

3

3 stolpci

Tema: Popravki -vsebinski 1.7.2004

Za te stvari bi predlagali popravke: 1. Prva stran: Bolj poudarit tekst na vrhu, ki opisuje, čemu je stran sploh namenjena. In besedilo naj bo npr. Everything about new data collection methods 2. Izpis bibligrafskih enot (člankov), npr.http://websm.sisplet... Stvari, ki se izpišejo pod Subscribable database link naj ne bodo izpisane. To je zelo pomembno, ker sicer preveč eksplicitno predstavimo kodiranje, ki po mojem mnenju v večini primerov ni v redu. Ko to umaknemo, se zaradi mene lahko stran tudi javno objavi. Nikakor pa nisem za javno objavo, preden se to stori. 3. Spremembe v Basic Methodological Categories Združili bi kategorije: - Noncoverage & Sampling in Statistical inference v npr. Noncoverage & Sampling & Inference - Visuals & Multimedia in Question wording v Questionnaire design Izločimo kategorijo: - Indirect relevance Preimenovali bi kategorijo: - Costs & Evaluation v Costs 4. Spremenit je treba nekaj teksta (malenkosti) v coders handbook v opisu basic methodological categories. Bom jaz to naredila. Ko bomo spremenili kategorije (točka 3), bo treba seveda ustrezno spremeniti tudi tekst v Coders handbook. 5. Pri določenih kategorijah je potrebno za nazaj kodiranje popravit. Mateja in Sanja zase vesta, kaj morata popraviti.

Nastavitve foruma